The Salsa Kings

5(2)

Opis
Dance Sp. z o.o. Zwana dalej Salsa Kings to jedna z najlepszych szkół tańca w Trójmieście. To miejsce gdzie znajdziesz najciekawsze i najmodniejsze kursy tańca: street dance, salsa, taniec towarzyski, tango argentyńskie, zumba, bachata i wiele innych. Salsa Kings, jest jedną z pierwszych profesjonalnych szkół tańca w Polsce. W 2010 roku z naszej oferty skorzystała piosenkarka i tancerka Shakira. W 2009 roku odbyła się premiera filmu „Kochaj i Tańcz”, w którym zagraliśmy oraz asystowaliśmy przy tworzeniu choreografii dla aktorów. Od 2004 roku do 2009 roku przygotowana przez Nas Multimedialna Szkoła Tańca Tańcz To Proste, utrzymywała się na liście bestsellerów sklepów Emipk. Przygotowywaliśmy choreografie i wystąpiliśmy w takich programach jak: YCD w wersji polskiej i ukraińskiej, Taniec z Gwiazdami, Fabryka Gwiazd, TVN i TVN24 Zapraszamy na zajęcia i do współpracy.
Oferta
Salsa, Bachata (oferta może ulec zmianie)
297 zł
lokalizacja
Gdynia, Tadeusza Wendy 15
Opinie
5
(2 opinie)
Wystaw opinię
Salsa Kings okazało się dla mnie strzałem w dziesiątkę! Zawsze chciałam spróbować swoich sił w tym stylu tańca i nie zawiodłam się - pod okiem instruktorów nauczyłam się naprawdę wiele i i cały czas tą wiedzę oraz umiejętności poszerzam :)
Aleksandra Zakrzewska 28.07.2021
Prowadzący z Salsa Kings - mega pozytywni ludzie, zajęcia mijają w tak dobrej atmosferze, że nie wiadomo kiedy dobiegają końca. Byłam na grupie dla początkujących, fajne przejścia w parach, każdy coś podpowie. Szczerze polecam to miejsce
Małgorzata 26.06.2020
Jesteś właścicielem?
Przejmij profil