Shoshin Dojo

5(2)

Opis
Treningi aikido w Shoshin Dojo w Gdańsku dla dorosłych i dzieci. Shoshin Dojo powstało z inicjatywy Sensei Tomasza Krzyżanowskiego, Dyrektora i Szefa Instruktora AAI–Polska i było pierwszym naszym Dojo Shoshin Dojo działa w obrębie SHOSHIN DOJO Gdańsk, stowarzyszenia skupiającego współpracujące ze sobą Dojo pod nadzorem Sensei Krzysztofa Machnika. Od początku istnienia jest członkiem AAI-Polska Aikido.
Oferta
Pierwsze dwa treningi
0 zł
lokalizacja
Gdańsk, Startowa 4
Opinie
5
(2 opinie)
Wystaw opinię
Polecam wszystkim, którzy chcą poczuć ducha sztuk walki dalekiego wschodu. W Shoshin & Bushin Dojo naprawdę go czuć. Trening poprawiający koordynację ruchową, skupienie i co najważniejsze daje dobre samopoczucie. Polecam Shoshin & Bushin Dojo również ze względu na samego założyciela i szefa wszystkich szefów - Krzyśka, który jest oddanym całej inicjatywie człowiekiem i świetnym nauczycielem.
Krystian 05.07.2020
Bardzo rekomenduję wszystkim Aikido, które jest niedocenianą sztuką walki. Na początku zacząłem trenować ja, później wciągnąłem w to mojego 13 letniego syna. Sensei Krzysztof i Paweł są niezastąpieni, oddani treningom, na którym panuje właściwa atmosfera i maksymalnie wykorzystujemy czas na naukę. Polecam!
Paweł 05.07.2020
Jesteś właścicielem?
Przejmij profil