Moya Yoga

5(2)

Opis
Każda osoba ,niezależnie od wieku czy płci znajdzie u nas praktykę dopasowaną do swoich potrzeb. Zajęcia są bardzo zróżnicowane, od formy statycznej po formę dynamiczną. Jeżeli czujesz się spięty i ograniczony ciałem to znak, że czas zastanowić się nad swoim zdrowiem. To nie czas goni nas , tylko my gonimy go. W studio Moyayoga zachęcamy wszystkich do zatrzymania się na krótką chwilę i spędzenia czasu z samym sobą. Zapracowani oraz zagubieni z pewnością odnajdą u nas schronienie na dłużej. Zachęcamy również do praktyki osoby z problemami zdrowotnymi, po wszelkich kontuzjach i wypadkach. W studio Moyayoga zawsze znajdziemy chwilę aby otoczyć opieką daną osobę i pomożemy dostosować praktykę , mającą na celu zminimalizować istniejący problem.
Oferta
Hot Joga Balans, Joga Maxstretch, Joga dla kręgosłupa, Dojo joga
120 zł
Hot Joga Balans, Joga Maxstretch, Joga dla kręgosłupa, Dojo joga
120 zł
lokalizacja
Gdynia, Świętojańska
Opinie
5
(2 opinie)
Wystaw opinię
Byłam na pierwszych zajęciach i jestem pod ogromnym wrażeniem ćwiczeń, profesjonalizmu ze strony instruktora, a co najważniejsze spokojnej relaksującej atmosfery w studiu
Justyna 20.07.2020
Byłam na pierwszych zajęciach i jestem pod ogromnym wrażeniem ćwiczeń, profesjonalizmu ze strony instruktora, a co najważniejsze spokojnej relaksującej atmosfery w studiu.
Basia 17.07.2020
Jesteś właścicielem?
Przejmij profil