Miód Cytryna fitness club

5(6)

Opis
Przyjazny kameralny obiekt sportowy dla kobiet z wyjątkową atmosferą, gdzie znajdziecie nie tylko podstawowe zajęcia ruchowe fitness oraz taneczne, ale także fitness na trampolinach Fit and Jump!
Oferta
Pierwsze wejście
20 zł
Karnet OPEN
160 zł
Nauka tańca
100 zł
lokalizacja
Poznań, Bułgarska 65A
Opinie
5
(6 opinii)
Wystaw opinię
Pokaż: wszystko (6)
Cudowne miejsce, zdecydowanie jestem zadowolona z ćwiczeń tam oraz przyjacielskiej obsługi. Szczególnie podoba mi się opcja fitnessu na trampolinach. Polecam to miejsce ;)
Adrianna Duda 28.07.2021
Niesamowite miejsce, mega przyjazny klimat! Jeżeli ćwiczyć to tylko w takich miejscach! No i te trampoliny.... miód cytryna i malina :)
Kasia 24.09.2020
Jedyne miejsce w Poznaniu, które przyciągnęło mnie na dłużej! Przyjazne wnętrze, świetne prowadzące, przyjacielska atmosfera - a to wszystko motywuje do aktywności! <3
Wierna fanka 20.08.2020
Najlepszy klub fitness w Poznaniu, dzięki któremu możesz rzeźbić piękne ciało, posłuchać ulubionej muzyki i świetnie się bawić. W tym miejscu żadna godzina nie jest stracona, poznajesz wspaniałe kobiety, z którym w sobotę możesz skoczyć na drinka. Miód Cytryna to nie tylko sala treningowa, w której jesteś anonimowa, to społeczność, której jesteś ważną częścią. Dziękuję! ❤
Monika Cichowska 20.08.2020
Świetny klub z przyjacielską atmosferą. Trenerki na najwyższym poziomie. Polecam z calego 💛
Marta Ratajczak 20.08.2020