FITOLOGY

5(2)

Opis
Ideą Klubu FITOLOGY jest niespotykane dotąd połączenie zajęć fitness z filozofią ciała i umysłu. Ta wyjątkowa kombinacja daje widoczne efekty w postaci poprawy sylwetki, kondycji – i przede wszystkim – zdrowia. W FITOLOGY wykorzystujemy wiedzę i pasję trenerów rekreacji ruchowej, znakomitych nauczycieli jogi i doświadczonych instruktorów fitnessu. Każdego dnia dzielimy się z Wami naszą pozytywną energią przekonując do aktywnego i zdrowego trybu życia. Klub FITOLOGY to miejsce absolutnie dla wszystkich. Dla nieśmiało poszukujących motywacji obserwatorów, utrzymujących formę zapaleńców, jak i doświadczonych przez życie rozbitków, którym tylko uważny trener potrafi przywrócić wiarę we własne możliwości.
Oferta
Aerial joga, Vinyasa, Yoga Wheel, Stretching (oferta może ulec zmianie)
45 zł
lokalizacja
Warszawa, Siedmiogrodzka 1
Opinie
5
(2 opinie)
Wystaw opinię
Świetne zajęcia prowadzone przez doświadczone instruktorki i instruktorów. Rewelacyjna aerial joga na każdym poziomie zaawansowania, ćwiczenia mięśni dna miednicy, pilates, różne rodzaje jogi, jest w czym wybierać. Dzięki temu, że każda z instruktorek ma inne pasje, zajęcia są bardzo zróżnicowane i każdy znajdzie coś dla siebie; można się zmęczyć, mocno porozciągać, zregenerować, popracować nad zdrowiem kręgosłupa i poszaleć akrobatycznie:) Klub jest kameralny, więc wszyscy się kojarzą, a wiele osób też przyjaźni. Poza tym czysto i przyjemnie dla oka:) Polecam:)
Anna W 17.07.2020
Świetne zajęcia prowadzone przez doświadczone instruktorki i instruktorów. Rewelacyjna aerial joga na każdym poziomie zaawansowania
Patrycja 17.07.2020
Jesteś właścicielem?
Przejmij profil