Orka Surf

4(7)

Opis
Nasza szkoła ma już ponad 20 lat byliśmy pierwsi. Pasja, która zatrzymała nas przy windsurfingu była motorem do dzielenia się wiedzą i zapałem z innymi. Tak właśnie powstała Orka. Trudne początki - namioty, camping, kilka samochodów, pierwsze szkolenia. Z czasem zaczęliśmy organizować jedne z najlepszych obozów i kursów na Półwyspie Helskim. Przez naszą szkółkę przewijały się kolejne pokolenia instruktorów i kursantów, z których duża część na stałe dołączyła do Orkowej rodziny. Przez 25 lat nieustająco dbaliśmy o rozwój bazy w Chałupach uatrakcyjniając szkolenia, wprowadzając nowe dyscypliny, jak kitesurfing, czy SUPy, rozbudowując szkółkę i śledząc sprzętowe nowinki. Nie ustajemy w zmianach na lepsze i w sezonie 2019 dokonujemy małej rewolucji! Po 25 latach postanowiliśmy PRZENIEŚĆ ORKĘ DO SOPOTU! Tak, dobrze widzicie! Od teraz będziemy szkolić Was w najpopularniejszym nadmorskim kurorcie. Oprócz szkoleń windsurfingowych, w których jesteśmy ekspertami, zaproponujemy Wam także pływanie naszym jachtem morskim i motorówką oraz zdobywanie uprawnień żeglarskich i motorowodnych.
lokalizacja
Sopot, Bitwy pod Płowcami 55
Opinie
4
(7 opinii)
Wystaw opinię
Pokaż: wszystko (7)
warto spytać wcześniej, do której można wypożyczyć sprzęt. widać jak nie ma szefa w okolicy to pracownikom nie chce się wydawać sprzętu. byłem po 15, do 17 niby czynne ale już powoli zamykają więc sprzętu nie wypożyczą.
JE Jarek 15.07.2020
Fantastyczni ludzie i miejsce . Świetnie prowadzone zajęcia na wodzie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gorąco polecam !
Dagmara 15.07.2020
Najlepsza zabawa w Sopocie.
Aneta U. 06.07.2020
Moja córka (Sylwia) jest po tygodniowym kursie windsufingu. Jest bardzo zadowolona. Dla mnie jako rodzica bardzo na korzyść jest to, że w szkole można wypożyczyć sprzęt i zajęcia odbywają się w Sopocie (nie trzeba jechać na półwysep).
Magdalena Siwiec 04.07.2020
Z wielką ochotą rekomenduję to miejsce, ponieważ znajduje się w idealnej lokalizacji (Sopot), nie jest drogie, instruktorzy mają super podejście do dzieci.
Gosia 03.07.2020
Jesteś właścicielem?
Przejmij profil