Pomoc

Jak działa Do Sport Now.?

Do Sport Now. to system stworzony dla osób chcących zarezerwować obiekty sportowe lub zakupić usługi sportowe. Do Sport Now. To ciągle rozwijana baza obiektów sportowych oraz usługodawców, która ma za zadanie sprostać wymaganiom odbiorców.


Jak mogę zarezerwować/zakupić usługę w Do Sport Now.?

Aby zarezerwować obiekt/zakupić usługę sportową w Do Sport Now. należy posiadać aktywne konto w systemie Do Sport Now. oraz być zalogowanym.


W jaki sposób dołączyć do Do Sport Now. Jako usługodawca?

Można zrobić to na dwa sposoby: pierwszy - wejść w zakładkę w menu „dołącz jako obiekt/trener” lub wejść w opcję „zarejestruj się” i wybrać „dołącz jako usługodawca”.


Jak mogę sprawdzić status mojej rezerwacji/zakupu?

Aby sprawdzić status rezerwacji/zakupu należy wejść w menu główne znajdujące się w górnym prawym rogu strony oraz wybrać „rezerwacje”.


Dlaczego nie mogę wybrać płatności gotówkowej?

Nie każdy usługodawca ma włączoną opcję płatności gotówkowej w swoich ustawieniach dlatego nie za każdą usługę można płacić w formie gotówkowej.


Kiedy mogę skontaktować się z usługodawcą?

Z usługodawcą możesz skontaktować się dopiero po zakupie usługi za pomocą naszego wewnętrznego komunikatora, który znajdziesz w prawym górnym rogu z oznaczeniem koperty.


Dlaczego nie mogę zarezerwować usługi dostępnej w Do Sport Now.?

Prawdopodobnie nie uzupełniłeś wszystkich wymaganych przez nas danych, które pozwolą usługodawcy zweryfikować wystarczająco Twoją osobę. Przejdź do ustawień i sprawdź czy Twoje dane są uzupełnione w wystarczającym stopniu.


Kiedy i na jakich warunkach mogę zrezygnować z zakupionej usługi?

Z zakupionej usługi możesz zrezygnować w każdej chwili, należy tylko pamiętać, że każda usługa ma indywidualnie ustawiony czas darmowego odwołania.


Jak usunąć konto?

Aby usunąć swoje konto w DOSPORTNOW. musisz przejść na stronę pomocy będąc zalogowanym a następnie kliknąć przycisk „Usuń konto”. Pamiętaj, że usunięcie konta jest bezpowrotne.