Wyszukiwarka sportu DoSportNow rośnie w siłę

18 paź 2021
post image

Pasjonaci sportu i aktywności fizycznych mogą coraz łatwiej znajdować obiekty, kluby sportowe czy infrastrukturę do treningów czy zajęć. To dzięki szybkiemu rozwojowi największej polskiej wyszukiwarki sportu DoSportNow, której baza liczy już 4 000 partnerów.


Hasłem, które wita zespół DoSportNow każdego dnia w pracy, jest hasło „Mamy Twój sport”. Motywuje nas ono do tego, by w naszej wyszukiwarce sportu dało się znaleźć jak najwięcej sportowych dyscyplin, zajęć, treningów czy zawodów. Chcemy, by każda osoba zaglądająca na DoSportNow mogła nie tylko najszybciej, ale i najwygodniej wyszukać interesujący ją obiekt czy też program treningowy. 


Z radością możemy ogłosić, że na koniec lipca w naszej bazie mamy aż 4 000 firm o sportowym profilu. Każda z nich posiada własną wizytówkę, z której dowiecie się, co ma w swojej ofercie, gdzie prowadzone zajęcia oraz będziecie mogli bezpośrednio się z nią skontaktować. Mimo tak znaczącego wyniku, wyszukiwanie pojedynczych firm jest zaskakująco proste. Szukać ich można według trzech kluczowych kryteriów: rodzaju poszukiwanych zajęć, lokalizacji oraz dyscypliny, która najbardziej Was interesuje.


Ten wzrost to efekt kilku czynników. Od kilku miesięcy prowadzimy szereg różnorodnych akcji upowszechniających markę DSN wśród pasjonatów sportu oraz właścicieli firm czy obiektów. Zintensyfikowaliśmy nasze działania komunikacyjne oraz marketingowe. Rozbudowujemy także zespół o kolejnych menadżerów, dzięki czemu jeszcze skuteczniej możemy zarządzać naszym brandem” – wyjaśnia Marta Krugły, głównodowodząca DoSportNow. „Wzbogaciliśmy również ofertę dla partnerów DSN. Firmy z naszej bazy mogą liczyć na marketingowe wsparcie, darmowe materiały multimedialne czy indywidualną promocję w naszych kanałach komunikacyjnych z klientami jak blog czy media społecznościowe” – dodaje Marta Krugły.


Do najważniejszych akcji zainicjowanych przez zespół DoSportNow tylko w tym roku należą:

  1. BackToSport – czyli ogólnopolska akcja darmowego wsparcia dla polskiego sportu tak boleśnie dotkniętego przez lockdowny wymuszone pandemią COVID-19. W ramach akcji, firmy o sportowym profilu mogły otrzymać szeroki wachlarz marketingowej pomocy – darmowy profil w wyszukiwarce DoSportNow czy też profesjonalnie przygotowany film wizerunkowy. Z akcji skorzystały firmy zajmujące się tak różnymi dyscyplinami sportu jak boks, taniec, joga, pływanie, rolki czy piłka nożna;
  2. Partner Tygodnia – stałe działanie polegające na indywidualnej promocji partnerów DSN w mediach społecznościowych;
  3. Trenuj z Mistrzami – inspirowana igrzyskami olimpijskimi w Tokio akcja służącą upowszechnieniu olimpijskich dyscyplin sportowych, a także zachęceniu do ich osobistego spróbowania. Do akcji zaangażowaliśmy również olimpijskich mistrzów: Mateusza Kusznierewicza, Leszka Blanika czy Adama Korola;
  4. Olimpijska forma – blisko półtoramiesięczna akcja, w ramach której wybrani użytkownicy DoSportNow mogli za damo ćwiczyć pod okiem trenera personalnego i dążyć do realizacji wyznaczonych przez siebie celów (spadek wagi, wzrost siły, poprawa kondycji). 


Może Cię zainteresuje

Dzieci14 paź 2021
Chcesz wybrać najlepsze sportowe zajęcia pozalekcyjne? Zwróć uwagę na te aspekty
Dzieci02 wrz 2021
Jak pandemia i brak ruchu wpłynęły na relacje między dziećmi?