Sport otwiera się bardziej dzięki DoSportNow

21 cze 2021
post image

Na ten dzień czekało niecierpliwie wiele środowisk. Przede wszystkim – sama branża sportowa. Właściciele sportowych obiektów, trenerzy personalni, instruktorzy, menadżerowie sportu. Wszyscy ci, którzy odpowiadają za kształt polskiego sportu dla amatorów i którzy umożliwiają nam jego uprawianie. Czekało także polskie społeczeństwo – z dnia na dzień pozbawiono ich możliwości korzystania z siłowni, wizyt w fitness clubie czy też regularnego zaglądania na pływalnię. I wreszcie, czekaliśmy także my, zespół największej wyszukiwarki sportu DoSportNow.

I wygląda na to, że się doczekaliśmy. Trwający program szczepień sprawia, że możliwe stało się odmrożenie branży sportowej. Oznacza to otwarcie siłowni. Otwarcie basenów. Otwarcie sal gimnastycznych. Otwarcie boisk. Otwarcie sportu.

No dobrze. Ale skąd to buńczuczne hasło, że to dzięki DoSportNow sport otwiera się bardziej? Wyjaśnijmy więc.


Lepiej widać, znaleźć łatwiej

DoSportNow to największa polska wyszukiwarka sportu. Użytkownikom daje dostęp do największej bazy obiektów sportowych i sportowej oferty. A sportowej branży daje najwięcej możliwości pokazania swojej oferty i dotarcia do klientów. Każda z firm, która zdecyduje się dołączyć do wyszukiwarki DoSportNow otrzymuje świetnie zaprojektowany, przejrzysty i skutecznie prezentujący ofertę profil marki. Profil zawiera również zdjęcia, cennik, jest możliwość wgrania filmu. Profil to również opcja bezpośredniego kontaktu z daną firmą. Wszystko w jednym miejscu.


Dołącz do Do Sport Now

Szukasz aktywności sportowej lub chcesz rozwijać swój biznes sportowy? Dołącz do największej wyszukiwarki sportu już dziś!


Akcja #BackToSport, czyli darmowe wsparcie dla polskiego sportu

Nawet gdy nad polskim sportem zawisły czarne chmury, nie zaprzestaliśmy naszego wsparcia. Wręcz przeciwnie. To właśnie wtedy, w tych najtrudniejszych dniach, zintensyfikowaliśmy nasze akcje pomocowe. Wystartowaliśmy z pełną werwą z akcją #BackToSport. Oferowaliśmy zrealizowanie profesjonalnego filmu reklamowego, sesji zdjęciowej, wpisów w naszych mediach społecznościowych, a także – profil premium. I to wszystko za darmo. Tak, za darmo. Nasza ekipa filmowa odwiedzała firmy, które przystąpiły do akcji #BackToSport. Nasi marketingowcy przygotowywali teksty na bloga DoSportNow i społecznościowe posty. Tak, za darmo.

Słowem, działo się. Nieśliśmy realną pomoc polskiej branży sportowej, która przeżywała swoje najgorsze chwile. Najlepiej o tym przekonać się, odwiedzając nasz kanał YouTube, gdzie dostępne są wszystkie filmy powstałe w ramach akcji #BackToSport.


Reagujemy na bieżąco

Co ważne, nasza wyszukiwarka sportu DoSportNow także była w ruchu. Oznacza to, że reagowaliśmy na otaczającą nas sytuację. Wiosną rozpoczęliśmy intensywniejszą promocję letnich obozów sportowych, organizowanych przez firmy z naszej bazy. Ostatnio umożliwiliśmy też naszym partnerom skorzystanie z opcji „Jesteśmy otwarci”. Firmy mogą dodać do swoich profili czytelny, wyrazisty znaczek, który informuje użytkownika, że dana firma, dany obiekt, dane miejsce jest już otwarte, już działa, już czeka na gości.


Efekty naszych starań widać. Regularnie dołączają do nas kolejne firmy. Stale zwiększa się zakres oferty sportowej, czekającej na użytkowników. A sami użytkownicy mogą coraz wygodniej i coraz szybciej znaleźć interesującą ich siłownię, pływalnię, ośrodek jeździecki czy nawet… szkołę tańca brzucha.


Dołącz do Do Sport Now

Szukasz aktywności sportowej lub chcesz rozwijać swój biznes sportowy? Dołącz do największej wyszukiwarki sportu już dziś!

Może Cię zainteresuje

News17 cze 2021
Z nami znajdziesz sport. Poznaj największą wyszukiwarkę sportu
Recenzja15 cze 2021
DoSportNow poleca... „To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej”