post image

Schudł ponad 200 kilogramów. Efekt końcowy jest niesamowity

Ronnie Brower ważył ponad 300 kilogramów. Nic go nie cieszyło, był totalnie bez energii i myślał, że już taki pozostanie. Nie wychodził z domu, tam praktycznie bez ruchu, tylko jedzenie i picie. Lekarze w pewnym momencie jego życia stwierdzili, że nie dożyje swoich 35 urodzin, jeśli nie zmieni swojego trybu życia. Ronnie nie mógł dostać mocniejszego “kopa”, by się zmotywować. 

Jak wygląda ciało człowieka, któremu udało się schudnąć 200 kg? 

Początkowo Ronnie mógł ćwiczyć tylko w domu. Po prostu wstawał i siadał na krześle, unosił ręce z ciężarkami i próbował przysiadów. Było niezwykle ciężko, ponieważ wszystkie codziennie czynności sprawiały mu dużo problemów. Jego tusza była zbyt duża. Po 100 dniach od rozpoczęcia swojej przemiany, Brower poczuł się na tyle komfortowo, że rozpoczął treningi na siłowni. Do tego dorzucił dietę ketogeniczną, niskowęglowodanową, umiarkowanie białkową i skoncentrowaną na warzywach. 


Ronniemu udało się łącznie zrzucić 200 kilogramów. Musiał jednak zrobić jeszcze jedną rzecz, usunąć nadmiar skóry z ciała, która pozostała po takiej diametralnej zmianie. Przeszedł więc operację, która trwała aż 15 godzin. Specjalistom udało się wyciąć 15 kilogramów zbędnej tkanki. 

W międzyczasie w życiu mężczyzny pojawiła się kobieta, z którą wspólnie realizował swój cel. Wkrótce się pobrali i oboje motywują inne otyłe osoby do zrzucenia swoich “nadprogramowych” kilogramów.