Ruszamy pomagać razem z Continental Polska

21 cze 2021
post image

Continental obchodzi w tym roku 150-lecie istnienia. Aby uczcić ten jubileusz w jak najsensowniejszy sposób, zdecydowano się o zorganizowaniu charytatywnej akcji #RazemNamPoDrodze z pomaganiem. Jest nam niezmiernie miło, że jako ekipa DoSportNow możemy upowszechnić tę inicjatywę wśród użytkowników DSN oraz partnerów z naszej bazy obiektów i firm sportowych.Na czym polega akcja? Korzystając z aplikacji Activy App, którą instalujemy na smartfonie i w której rejestrujemy swój profil, zbieramy kilometry w ramach aktywności fizycznych. Możemy po prostu spacerować, możemy jeździć na rowerze lub na rolkach, możemy też biegać. Zwłaszcza to ostatnie będzie cieszyło się dużą popularnością wśród Polek i Polaków. Po co zbierać te kilometry? I tu właśnie jest clou akcji Continental Polska. Za zgromadzone w Activy App kilometry, firma przekaże złotówki na rzecz Fundacji Moc Pomocy. Statutowym celem Fundacji jest kompleksowa pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach i ich powrotowi do aktywnego życia, pełnego emocji oraz ruchu.


Ekipa Continental Polska postawiła sobie ambitny cel: chce zachęcić ludzi do uzbierania aż 50 000 kilometrów, co pozwoli na przekazanie 50 000 złotych. I w tym właśnie chcemy pomóc, zachęcając użytkowników największej wyszukiwarki sportu DoSportNow do udziału w akcji.


Dlatego apelujemy do Was o:

  • pobranie aplikacji Activy App
  • zarejestrowaniu profilu
  • wybranie w aplikacji w zakładce „Konkursy” – otwarty konkurs „Continental – razem nam po drodze z pomaganiem” i dołączenie do niego (uwaga: możecie połączyć konto w Activy App z kontem w Stracie lub urządzeniami Garmin czy Polar
  • regularną aktywność fizyczną i nabijanie kilometrów.


Continental Polska przygotował także nagrody dla najlepszych uczestników. Ta dwudziestka, która osiągnie najlepsze wyniki w sportach opartych o poruszanie się po nogach, otrzyma bidon Continental, worek sportowy Continental oraz pas z bidonem. Z kolei dwudziestka rywalizująca na dwóch kółkach zyska bidon, worek oraz sportowe oświetlenie.