Pożegnanie z akcją olimpijską #TrenujZMistrzami

18 paź 2021
post image

To w jej ramach przybliżaliśmy Wam olimpijskie dyscypliny i prezentowaliśmy partnerów DoSportNow, którzy pomogą Wam w ich uprawianiu. To w jej ramach rozmawialiśmy ze sportowymi mistrzami i olimpijskimi medalistami – z żeglarzem Mateuszem Kusznierewiczem, gimnastykiem Leszkiem Blanikiem czy wioślarzem Adamem Korolem. To w jej ramach udowadnialiśmy Wam, że wszyscy możemy osiągnąć olimpijską formę i walczyć nie tyle o złote medale, ale o dobre samopoczucie, zdrowie oraz sportową satysfakcję płynącą z aktywnego stylu życia.

Podsumujmy naszą trzytygodniową akcję #TrenujZMistrzami.


Trenuj jak olimpijczyk

Dla większości ludzi świat sportu ogranicza się do kilku najpopularniejszych dyscyplin sportowych jak piłka nożna, siatkówka czy fitness. Szkoda! Jest przecież tak wiele tak różnorodnych dyscyplin, które podjąć można niemal od razu (i wszystkie je znajdziecie w naszej sportowej wyszukiwarce DoSportNow) i które przyniosą nam multum radości. Gwarantujemy. Dlatego właśnie przed i w trakcie igrzysk olimpijskich prezentowaliśmy Wam także te mniej znane dyscypliny sportowe. Naszym celem było poszerzenie Waszej wiedzy, ułatwienie Wam zrozumienia ich zasad oraz zwiększenie przyjemności z oglądania sportowców rywalizujących o olimpijskie złote medale.

Ale nie ukrywamy, że naszym najważniejszym celem było zachęcenie Was do podjęcia wyzwania i spróbowania swoich sił także w tych mniej znanych, mniej oczywistych sportowych dyscyplinach. Dlatego przy każdej z nich wskazywaliśmy Wam na partnerów z bazy największej polskiej wyszukiwarki sportu DoSportNow, w których ofercie znajdziecie prezentowane dyscypliny. Wam nie pozostawało nic innego jak tylko wejść na profil wybranej firmy oraz umówienie się na zajęcia. Trenuj jak olimpijczyk? Z wyszukiwarką DoSportNow to jak najbardziej możliwe.


Trenuj jak mistrz

Drugim filarem naszej sportowej akcji #TrenujZMistrzami były rozmowy z wybitnymi sportowcami, którzy nie tylko dostarczali nam przez lata pozytywnych emocji, wzruszeń oraz… medali. W tym także tych najcenniejszych, czyli złotych. Głównodowodząca wyszukiwarką sportu DoSportNow Marta Krugły rozmawiała z Mateuszem Kusznierewiczem, dopytując się go o najsilniejsze źródło motywacji do walki nie tylko ze swoimi słabościami, ale i siłami natury. Dzięki uprzejmości przyjaciół z KS AZS AWFiS w Gdańsku, Marta dotarła także do Leszka Blanika. Na cześć naszego polskiego gimnastyka nazwano jeden z najtrudniejszych w świecie skoków przez kozła. Leszek Blanik udowadniał, że gimnastyczne ewolucje ćwiczyć można już jako dziecko. Trzecim rozmówcą przedstawicielki wyszukiwarki sportu DoSportNow był Adam Korol. Zdradzał on, jakie są podstawy udanego treningu – nie tylko w wioślarstwie, ale i w każdej sportowej dyscyplinie.

Wszystkie wywiady, a także szereg innych filmowych materiałów sportowych, możecie obejrzeć na naszym kanale YouTube. Idealne miejsce do odwiedzenia w przerwie między kolejnymi treningowymi seriami czy powtórzeniami.


Trenuj pod okiem i z celem na oku

Nie byłoby naszej olimpijskiej akcji bez jej ostatniego modułu. Skierowany był on bezpośrednio do Was, bo bezpośrednio angażował do współpracy z nami. Z grona użytkowników wyszukiwarki sportu DoSportNow wybraliśmy dwie osoby, a następnie powierzyliśmy je w ręce personalnego trenera Irka Żaka. Dlaczego tak postąpiliśmy? Chcieliśmy pokazać, że doświadczony i wykwalifikowany trener personalny skutecznie pomoże Wam w osiągnięciu sportowej formy. Irek Żak najpierw ustalił ze swoimi nowymi podopiecznymi cele, które chcą one osiągnąć (zgubienie kilogramów, poprawa kondycji, wzrost siły). Następnie zaproponował konkretny, ściśle dopasowany do możliwości osób trenujących program ćwiczeń i fizycznych aktywności. Trzecim krokiem było konsekwentne motywowanie podopiecznych do wywiązywania się ze sportowego rygoru. Efekt? Cóż, taki, jaki się spodziewaliśmy. Obu osobom udało się w pełni osiągnąć pożądane cele. Filmową relację z akcji Irka Żaka również znajdziecie na naszym kanale YouTube.


Widzicie więc, jak wiele motywacji i inspiracji do upowszechniania sportu dostarczyły nam igrzyska olimpijskie w Tokio. Stąd trudno się dziwić, że z żalem kończymy tę inicjatywę. Ale nic straconego – przed nami kolejne działania, którymi chcemy zachęcić do treningów, aktywności fizycznej i sportu.


Dołącz do Do Sport Now

Szukasz aktywności sportowej lub chcesz rozwijać swój biznes sportowy? Dołącz do największej wyszukiwarki sportu już dziś!

Może Cię zainteresuje

Dzieci14 paź 2021
Chcesz wybrać najlepsze sportowe zajęcia pozalekcyjne? Zwróć uwagę na te aspekty
Dzieci02 wrz 2021
Jak pandemia i brak ruchu wpłynęły na relacje między dziećmi?