Igrzyska i Ty – trenuj z mistrzami

20 cze 2021
post image

Najważniejsze sportowe wydarzenie zbliża się wielkimi krokami. Igrzyska olimpijskie odbędą się po 5-letniej przerwie. Jako największa wyszukiwarka sportu musimy uczcić tę okazję. Świętowanie zaczynamy od akcji „Igrzyska i Ty”! Zawodowi sportowcy szlifują formę nieraz i przez cztery lata. Tyle bowiem trzeba, aby być w stanie powalczyć o medal. Przez tyle lat konieczne jest systematyczne, rozsądne trenowanie, aby następnie, na igrzyskach olimpijskich, będąc wśród absolutnej światowej czołówki osiągnąć życiowy rezultat i wrócić do domu z olimpijskim brązem, srebrem, a może nawet… złotem?

My w DoSportNow nie możemy przez cztery lata skupiać się wyłącznie na igrzyskach olimpijskich. Mamy przecież multum innych wyzwań, w tym to najważniejsze: umożliwić Wam wyszukiwanie najlepszych obiektów sportowych, pomóc Wam znajdować trenerów i instruktorów, zachęcać Was do uprawiania sportu. Przez ostatnie kilka tygodni dopracowywaliśmy nasz pomysł i dziś jesteśmy gotowi, by się nim z Wami podzielić.


Zdobądź olimpijską wiedzę…

Jako największa wyszukiwarka sportu w Polsce, mamy stały kontakt z ogromem sportowych ekspertów, którzy swoje dyscypliny znają na wylot. Nierzadko na zgłębienie ich poświęcili całe swoje życie. W ramach naszej akcji „Igrzyska i Ty – trenuj z mistrzami” podzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą. Podzielą się z Wami. Przez najbliższe tygodnie będziemy regularnie publikować posty, blogowe wpisy czy wideo dotyczące olimpijskich dyscyplin. Dzięki nam dowiecie się ciekawostek, które pomogą lepiej Wam zrozumieć rozgrywane zawody. Zwiększą także Waszą przyjemność czerpaną ze śledzenia rywalizacji. Naszym strategicznym partnerem jest KS AZS AWFiS w Gdańsku. Dzięki ich ekspertom, przekonacie się, jak wiele ciekawego można jeszcze dowiedzieć się o sporcie.Ale uwaga – to nie wszystko.


Poza przekazaniem Wam wiedzy, chcemy też, abyście chłonęli olimpijską atmosferę. Dlatego do akcji „Igrzyska i Ty – trenuj z mistrzami” zaprosiliśmy też… mistrzów. Nazwa przecież zobowiązuje. Pierwszym ambasadorem naszego przedsięwzięcia jest Mateusz Kusznierewicz, który jest dwukrotnym medalistą olimpijskmi, dwukrotnym indywidualnym mistrzem świata w klasie Finn oraz mistrzem świata w klasie Star, pięciokrotnym indywidualnym mistrzem Europy oraz wielokrotnym zdobywcą mistrzostw Polski.

Kto lepiej jak on przybliży Wam olimpijskiego ducha? Kto lepiej jak Mateusz Kusznierewicz zabierze Was w świat olimpijskich emocji?


… i olimpijską formę

Wiecie już, że weźmiemy się za ostry trening Waszych zwojów mózgowych. Dla równowagi – bo równowaga i balans w sporcie są przecież kluczowe- mamy też coś dla ciała. Przecież w naszej wyszukiwarce sportu mamy nie tylko sportowe obiekty jak boiska czy baseny, ale również trenerów personalnych. Dlatego ważnym elementem składowym akcji „Igrzyska i Ty – trenuj z mistrzami” będą treningi. Ogłaszamy nabór dla dwóch osób, które pod okiem Irka Żaka będą pracować nad swoją sylwetką, formą i wytrzymałością.Na nasz koszt, oczywiście. Jedynym kosztem, jaki trzeba będzie ponieść, to koszt regularnych ćwiczeń, kulinarnych wyrzeczeń. Będą one niezbędne, aby przejść sportową metamorfozę i przygotować olimpijską formę. Dzięki Irkowi Żakowi, który ułoży dla uczestniczek czy uczestników naszej przemiany indywidualny program zajęć, ten ambitny cel zostanie osiągnięty.Może Cię zainteresuje

News17 cze 2021
Z nami znajdziesz sport. Poznaj największą wyszukiwarkę sportu
Recenzja15 cze 2021
DoSportNow poleca... „To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej”