Dzień Matki na sportowo: skorzystaj z wyszukiwarki sportu DSN

20 cze 2021
post image

Mamo, dziękujemy za sport!

Gdy myślimy o naszych mamach, pierwsze skojarzenia dotyczą zapewne takich pojęć jak opiekuńczość, czułość, wsparcie. To oczywiste. Ale już mniej oczywiste – co nie znaczy, że mniej prawdziwe – są wspomnienia dotyczące naszych mam i sportu. Bo czy to nie one prowadzały nas na place zabaw, gdzie ćwiczyliśmy równowagę, zwinność, szybkość? Czy to nie one chodziły z nami na rowerki biegowe, rowery z kółkami-podpórkami, BMXy? Czy to nie one prowadziły nas na pierwsze w naszym życiu treningi – karate, koszykówka, piłka nożna? Wreszcie, czy to nie one były naszymi największymi, najzagorzalszymi kibicami, dopingującymi nas na każdych zawodach? Dzięki nim łatwiej było nam znieść gorycz porażki na maratonach rowerowych, zawodach pływackich, zawodach ujeżdżeniowych czy przegrane naszych drużyn piłkarskich? I to dzięki nim nasze sportowe triumfy smakowały jeszcze intensywniej.


Rzadko zwraca się uwagę na ten aspekt wychowawczy, ale nie ma wątpliwości. Mamy mają wielki wkład w sportowy rozwój swoich dzieci.

Dlatego może czas im się zrewanżować? Może nadeszła pora, abyśmy to my zadbali o aktywność fizyczną naszych mam? Oczywiście, nie chodzi tu o przymuszanie ich do ekstremalnych sportów czy zapisywanie ich na maraton (zwłaszcza wbrew ich woli…).


Spokojnie.


Na prezent - coś z wyszukiwarki sportu DSN

W zamian jako zespół największej polskiej wyszukiwarki sportu proponujemy Wam coś ciekawszego. Dzięki nam możecie wyszukać dla swoich mam najciekawszą, najbardziej je interesującą formę aktywności fizycznej. W naszej ogromnej bazie obiektów sportowych, klubów, instruktorów czeka na Was, a raczej na Wasze matki wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu.

Wasza mama lubi spędzać czas w siodle? U nas znajdziecie pobliski ośrodek jeździecki i od razu zarezerwujecie termin.

Wasza mama uskarża się na bóle w plecach? Raz-dwa, w DoSportNow wyszukacie basen z instruktorem, który zaproponuje Waszej mamie odpowiednie ćwiczenia w wodzie. Ból ustąpi, słowo.

Wasza mama jest szaloną kobietą? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprosić ją do szkoły tańca… brzucha. Może się jej spodoba? A na pewno będzie się tam dobrze bawić.

Wasza mama potrzebuje nieco wyciszenia? Wizyta na zajęciach z jogi będzie jak znalazł.

Wszystko to i o wiele więcej znajdziecie, korzystając z wyszukiwarki sportu DSN. Każdy taki obiekt ma profesjonalnie przygotowany profil. Na wizytówkę składa się opis oferty, zdjęcia i formularz do bezpośredniego kontaktu. Nie musicie szukać więcej po internetach czy błądzić na Facebooku. U nas wszystko macie podane jak na tacy.


Zapraszamy do odwiedzin największej polskiej wyszukiwarki sportu DSN. Wasze mamy Wam podziękują.

Może Cię zainteresuje

News17 cze 2021
Z nami znajdziesz sport. Poznaj największą wyszukiwarkę sportu
Recenzja15 cze 2021
DoSportNow poleca... „To jest futbol! Krótka historia piłki nożnej”