Dlaczego akcja #BackToSport jest darmowa?

10 maj 2021
post image

Informacja o zamknięciu polskiego sportu spadła na nas wszystkich nie tylko znienacka. Ale i błyskawicznie. Czasu na przygotowanie się na lockdown nie było prawie w ogóle. Wszyscy wiemy, że decyzje o wyłączaniu z użytku siłowni, basenów, orlików czy też nakazy odwoływania imprez sportowych podejmowane były niemal z dnia na dzień. Z drugiej strony, gdy te decyzje już zapadły, to zostały z nami na bardzo, bardzo długo. Ich skutki odczuwamy – my, czyli przedstawiciele szeroko rozumianego polskiego sportu – od wielu miesięcy.

Trudno się dziwić, że w takich branżach jak branża fitness, branża wydarzeń sportowych czy też branża trenerów personalnych zapanowały minorowe nastroje. Kolejne tygodnie przynosiły kolejne przedłużenia lockdownu. To oznaczało wciąż rosnące straty i malejące zainteresowanie klientów. Nie sposób było znaleźć choćby małego promyka nadziei.

Jako zespół DoSportNow, największej polskiej wyszukiwarki sportu, nie chcieliśmy przypatrywać się temu bezczynnie. Na co dzień przecież współpracujemy z wieloma firmami, drużynami, trenerami. Widzieliśmy, jak mocno odbił się na Was pandemiczny kryzys. I wiedzieliśmy, że musimy coś z tym zrobić.