post image

Dieta Sport 3000 kcal (Rukola - Catering Dietetyczny) - RECENZJA

Masz już dość wymyślania w kuchni zdrowych posiłków, spędzonych licznych godzin w ciągu tygodnia na zakupach i tego, że jak wracasz z wieczornego treningu to jeszcze musisz stać przy garach, żeby nie jeść “syfu” i być przygotowanym na następny dzień? Zapoznaj się z naszą recenzją cateringu dietetycznego od Rukoli, który zdecydowanie pozwala zaoszczędzić dużo czasu poświęcanego wcześniej na wymyślanie, zakupy i gotowanie. 


Osoba testująca catering to Robert, 83 kg, 186 cm wzrostu, w pracy raczej niedużo ruchu, ale po niej... wulkan energii. Treningi na siłowni przeplatane z treningami muay thai i boksu. Jeżeli nie idzie na trening to wieczorami biega od 5 do 10 km. Do tego lubi zjeść dobrze i dużo, więc jest wymagającym testerem. Nie można mu podać byle czego, z nadzieją, że wystawi “dyszkę”.


Co o diecie z Rukola - Catering Dietetyczny powie Robert?


Pierwszą paczkę otrzymałem późnym wieczorem w niedziele. Nie mogłem doczekać się rozpakowania boxa, w którym znajdowały się posiłki. No i od razu miłe zaskoczenie w postaci 6 posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, posiłek potreningowy, podwieczorek i kolacja) - brzmi dobrze co? :)