#BackToSport – czym jest nowa akcja wsparcia dla branży sportowej i fitness?

18 kwi 2021
post image

Dlaczego podkreślamy znaczenie pracy zespołowej? Wiemy, że żadnego sukcesu w żadnej sportowej dyscyplinie nie da się osiągnąć w pojedynkę. Za każdym podium, za każdym pucharem czy medalem stoi ciężka praca wielu ludzi. Jeszcze ważniejsza jest zespołowa praca w trudnych chwilach. Jeśli sportowiec wie, że może liczyć na wsparcie, łatwiej jest podnieść mu się po kontuzji czy porażce.

O tym, że dla całej sportowej branży nastały trudne chwile, nie trzeba nikogo przekonywać. Chcemy za to przekonać Was do wzięcia udziału w naszej akcji #BackToSport. To może przynieść Wam tylko korzyści.


Skąd pomysł na akcję #BackToSport?

Pandemia COVID-19 dotkliwie dotknęła branżę sportową. Słowo „dotknęła” też wydaje się tu bardzo łagodne. Mówiąc wprost i bez ogródek: COVID-19 zrobił brzydki wślizg od tyłu i skosił polski sport równo z murawą. Ostre i bezlitosne obostrzenia sanitarne zablokowały sanitariuszom możliwość wbiegnięcia na boisko i zajęcie się zwijającym się z bólu zawodnikiem. I tak właśnie na oczach milionów Polek i Polaków sportowa branża w naszym kraju została pozostawiona sama sobie. Pozamykane siłownie, kluby fitness oraz baseny. Przeniesione lub w ogóle odwołane maratony MTB, biegi, turnieje drużynowe. Można rzucać liczbami czy statystyką, ale najważniejsze jest to, że za tymi suchymi danymi kryją się prawdziwe ludzkie emocje. I bardzo trudne biznesowe decyzje.

Skoro niemożliwe jest prowadzenie normalnej działalności, trzeba wprowadzać cięcia kosztów. Zwłaszcza że branża sportowa wyjątkowo skąpo została wsparta różnymi rządowymi tarczami. W przeważającej większości przypadków, na pierwszy ogień poszły wydatki dotyczące marketingu, promocji czy PR. Firmy walczące o przetrwanie z bólem serca rezygnują z działań w sieci, prowadzenia social mediów, kontaktu z klientami.

Wiemy, jak ważne jest podtrzymywanie swojej obecności. Nawet jeśli w danej chwili nie ma możliwości zaproszenia ich do skorzystania z oferty, to nie wolno tracić ich z oczu. Ani samemu dać się zgubić.

Właśnie dlatego proponujemy akcję #BackToSport, która opiera się na profesjonalnym i darmowym marketingowym wsparciu.Kto może skorzystać z naszej akcji?

Nim przejdziemy do szerszego opisania darmowego pakietu marketingowego wsparcia oferowanego w ramach #BackToSport, jeszcze dwa słowa o tym, do kogo wyciągamy pomocną dłoń.

Do współpracy zapraszamy właścicieli obiektów sportowych: klubów fitness, siłowni, basenów, kortów tenisowych, sal sportowych, ujeżdżalni oraz wielu innych miejsc przeznaczonych do uprawiania sportu. Czekamy też na zgłoszenia od organizatorów zawodów różnych dyscyplin: piłki nożnej i siatkówki, maratonów kolarstwa górskiego MTB, wyścigów szosowych, biegów, rajdów rowerowych, zawodów, jeździeckich, pływackich czy windsurfingowych itp. Z chęcią pomożemy też trenerom personalnym oraz innym specjalistom, którzy dzielą się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem w budowaniu kondycji czy w indywidualnym przygotowywaniu się do zawodów.


Co wchodzi w pakiet darmowego wsparcia marketingowego?

Przejdźmy teraz do meritum #BackToSport. Dla każdego z Was, kto zechce skorzystać z naszego wsparcia, mamy następujący, bogaty pakiet usług w obszarze marketingu sportu:

·        wizytówka obiektu / oferty sportowej w ogólnopolskiej wyszukiwarce DoSportNow.com

·        atrakcyjny, dynamiczny filmik marketingowy, pokazujący Twój obiekt, trenerów i sposób realizacji zajęć (dla firm z Trójmiasta)

·        poświęcony Twojej ofercie cykl 3 postów na naszym profilu FB, posiadającym 4,1 tys. followersów

·        artykuł sponsorowany na blogu dosportnow.com

·        pokazujący Twoje zajęcia w praktyce post ze zdjęciami na naszym profilu na Instagramie

·        nakładka na zdjęcie profilowe na Facebooku z hasłem #BackToSport.

O tym, że nasze wsparcie ma rzeczywiście swoją wartość, niech świadczy fakt, że jego koszt wyniósłby (w zależności od wariantu) między 1 000 a nawet 8 000 złotych. Właśnie tyle możecie zaoszczędzić, decydując się na udział w akcji #BackToSport.Jak się zgłosić do #BackToSport?

Maksymalnie upraszczamy formalności. Mówiąc sportowym językiem – to krótka piłka. Wypełniacie niedługi formularz rejestracyjny, dołączacie kilka zdjęć i wysyłacie go bezpośrednio do nas na adres hello@dosportnow.com. Po przejrzeniu Waszego zgłoszenia, kontaktujemy się z Wami, by już osobiście omówić z Wami temat artykułu na bloga, ustalić treści postów czy umówić się na nagrywanie filmu.


Wierzymy, że uruchomiona akcja pomoże Wam nie tylko przetrwać ten trudny czas- ale i wyjść z niego wzmocnionym oraz gotowym do natychmiastowej komunikacji z klientami i zawodnikami.


Może Cię zainteresuje

News14 kwi 2021
Dlaczego akcja #BackToSport jest darmowa?
News15 kwi 2021
El Clasico, czyli futbolowe starcie potęg